Často kladené otázky

Spoľahlivé odpovede
na Bežné otázky.

Trápí vás otázka k deratizácii, dezinfekcii a dezinsekcii? Nájdete tu najčastejšie odpovede, alebo nás jednoducho zeptejte.

Ako dlho trvá vyřešení škodcov?

Závisí to od prípadu k prípadu. S niektorými škodcami je potrebné sa vysporiadať dlhšie ako s inými a niektoré domy sú väčšie a zložitejšie na údržbu ako iné. Niektoré ošetrenia môžu trvať len 30 minút, zatiaľ čo iné môžu trvať až 8 hodín v závislosti od závažnosti a typu potrebného ošetrenia.

Ako dlho trvá, kým prevence škodcov funguje?

Vo väčšine prípadov môžete očakávať výrazné a výrazné zníženie aktivity škodcov v priebehu jedného až dvoch dní. Presný časový rámec závisí od škodcu, s ktorým máme čo do činenia, spolu s výberom materiálov potrebných na poskytnutie najlepších dlhodobých výsledkov.

V niektorých prípadoch skutočne zaznamenáte mierne zvýšenie aktivity škodcov hneď po našom počiatočnom ošetrení. Toto je dobré znamenie! To znamená, že pesticídy fungujú. Narušili sme ich bežné chovateľské a kŕmne návyky a hľadáme nové miesto na život – jediný rozdiel je teraz v tom, že ich všade obklopujú pesticídy. Nebudú trvať dlho. Dajte tomu týždeň alebo dva, aby sa upokojil, ale zavolajte nám, ak vytrvajú aj po tomto čase – možno im budeme musieť dať ďalšie kolo.

Je boj proti škodcom skutočne potrebný?

Ak sa pýtate na boj so škodcov a/alebo kontrolu škodcov, je pravdepodobné, že ste sa problém pokúsili vyriešiť sami. Zatiaľ čo brať veci do vlastných rúk je v niektorých prípadoch skvelé, boj proti škodcom si takmer vždy vyžaduje viac stratégie a pozornosti, ako jej môžete venovať. Majitelia domov častejšie nemajú dostatok odborných znalostí a času na to, aby zvládli väčšinu situácií súvisiacich so škodcami, s ktorými sa bežne stretávame v dome alebo v podniku alebo v jeho okolí. Ak by ste chceli svoj problém s hubením škodcov vyriešiť hneď v zárodku, zavolajte nám ešte dnes.

Ako sa do môjho domu dostávajú škodcovia?

Existuje mnoho spôsobov, ako sa škodcovia môžu dostať do domu. Mravce, šváby a dokonca aj myši môžu preniknúť cez neuveriteľne malé trhliny a štrbiny, keď hľadajú potravu a úkryt. Aby ste znížili pravdepodobnosť preniknutia škodcov do vášho domova, uistite sa, že všetky konáre, kríky, hromady palivového dreva, dekoratívne skaly a akýkoľvek iný aspekt terénnej úpravy.

Je známe, že pavúky, mravce a iní škodcovia používajú stromy, kríky a časti záhrad ako rebríky do domov cez okná, praskliny v tehlových obkladoch atď.

Je kontrola škodcov bezpečná pre deti a domáce zvieratá?

Prvoradou prioritouje bezpečnosť a spokojnosť našich zákazníkov, ako aj čo najšetrnejší prístup k životnému prostrediu. Všetky naše materiály sú biologicky odbúrateľné a všetci technici boli dôkladne vyškolení o priemyselných bezpečnostných predpisoch a smerniciach. Produkty, ktoré používame, sú rovnaké ako produkty, ktoré sa používajú v citlivých oblastiach, ako sú školy a nemocnice. Sme hrdí na to, že našim klientom poskytujeme riešenia proti škodcom, ktoré sú vhodné pre domáce zvieratá a deti.

Je bezpečné pustiť deratizéra do môjho domu?

Máme pre našich zamestnancov veľmi vysoké štandardy. Každý z našich zamestnancov prešiel hĺbkovým a dôkladným pohovorom.

Naši zamestnanci sa neustále vzdelávajú a zvyšujú svoje profesionálne štandardy, výsledkom čoho je solídna a povznášajúca dynamika tímu.

Neváhajte a napíšte nám