Často kladené otázky

Spoľahlivé odpovede
na Bežné otázky.

Trápí vás otázka k deratizácii, dezinfekcii a dezinsekcii? Nájdete tu najčastejšie odpovede, alebo sa nás jednoducho opýtajte.

Ako dlho trvá vyriešenie škodcov?

Závisí to od prípadu k prípadu. S niektorými škodcami je potrebné sa vysporiadať dlhšie ako s inými a niektoré domy sú väčšie a zložitejšie na údržbu ako iné. Niektoré ošetrenia môžu trvať len 30 minút, zatiaľ čo iné môžu trvať až 8 hodín v závislosti od závažnosti a typu potrebného ošetrenia.

Ako dlho trvá, kým začne prevencia proti škodcom fungovať?

Vo väčšine prípadov môžete očakávať výrazné zníženie aktivity škodcov v priebehu jedného až dvoch dní. Presný časový rámec závisí od škodcu, s ktorým máme čo dočinenia, spolu s výberom materiálov potrebných na poskytnutie najlepších dlhodobých výsledkov.

V niektorých prípadoch skutočne zaznamenáte mierne zvýšenie aktivity škodcov hneď po našom počiatočnom ošetrení. Toto je dobré znamenie! To znamená, že pesticídy fungujú.

Je boj proti škodcom skutočne potrebný?

Ak sa pýtate na boj so škodcom a/alebo kontrolu škodcov, je pravdepodobné, že ste sa problém pokúsili vyriešiť sami. Zatiaľ čo brať veci do vlastných rúk je v niektorých prípadoch skvelé, boj proti škodcom si takmer vždy vyžaduje viac stratégie a pozornosti, ako jej môžete venovať. Majitelia domov častejšie nemajú dostatok odborných znalostí a času na to, aby zvládli väčšinu situácií súvisiacich so škodcami, s ktorými sa bežne stretávame v dome, v podniku alebo v ich okolí. Ak by ste chceli svoj problém s hubením škodcov vyriešiť hneď v zárodku, zavolajte nám ešte dnes.

Ako sa do môjho domu dostávajú škodcovia?

Existuje mnoho spôsobov, ako sa škodcovia môžu dostať do domu. Mravce, šváby a dokonca aj myši môžu preniknúť cez neuveriteľne malé trhliny a štrbiny, keď hľadajú potravu a úkryt. Aby ste znížili pravdepodobnosť preniknutia škodcov do vášho domova, uistite sa, že všetky konáre, kríky, hromady palivového dreva, dekoratívne skaly a akýkoľvek iný aspekt terénnej úpravy sa nenachádza v tesnej blízkosti Vášho obydlia.

Je známe, že pavúky, mravce a iní škodcovia používajú stromy, kríky a časti záhrad ako rebríky do domov cez okná, praskliny v tehlových obkladoch atď.

Je monitoring škodcov bezpečný pre deti a domáce zvieratá?

Prvoradou prioritou je bezpečnosť a spokojnosť našich zákazníkov, ako aj čo najšetrnejší prístup k životnému prostrediu. Všetky naše materiály sú biologicky odbúrateľné a všetci technici boli dôkladne vyškolení o priemyselných bezpečnostných predpisoch a smerniciach. Produkty, ktoré používame, sú rovnaké ako produkty, ktoré sa používajú v citlivých oblastiach, ako sú školy a nemocnice. Sme hrdí na to, že našim klientom poskytujeme riešenia proti škodcom, ktoré sú vhodné pre domáce zvieratá a deti.

Je bezpečné pustiť deratizéra do môjho domu?

Máme pre našich zamestnancov veľmi vysoké štandardy. Každý z našich zamestnancov prešiel hĺbkovým a dôkladným pohovorom.

Naši zamestnanci sa neustále vzdelávajú a zvyšujú svoje profesionálne štandardy, výsledkom čoho je solídna a povznášajúca dynamika tímu.

Neváhajte a napíšte nám