Aké Dezinfekčné služby poskytujeme?

Naším hlavným cieľom je zabezpečiť prostredie bez mikróbov, ktoré by mohli byť príčinou rôznych infekčných ochorení, ako sú salmonelóza, dyzentéria či leptospiróza. Dezinfekcia je nevyhnutná najmä v miestach, kde sú kladené zvýšené nároky na čistotu, aby sme predišli vzniku a šíreniu infekcií. Tieto lokality zahŕňajú nemocnice, zariadenia na výrobu potravín, liečiv a ďalšie kritické prostredia.

Dezinfekcia sa dá charakterizovať ako proces čistenia predmetov od niektorých alebo všetkých patogénnych organizmov, ktoré môžu spôsobiť infekciu. Tento proces je kľúčový pre udržanie zdravého a bezpečného prostredia, či už v domácnostiach, verejných inštitúciách alebo priemyselných zariadeniach.

Naše metódy dezinfekcie sú špičkové, používame najmodernejšie technológie a prípravky, ktoré zaručujú vysokú účinnosť pri minimalizácii rizika. Dbáme na to, aby naše služby boli nielen efektívne, ale aj ekologicky šetrné.

Nezáleží na tom, či potrebujete jednorazovú dezinfekciu alebo pravidelné služby, náš tím odborníkov je pripravený vyhovieť vašim špecifickým potrebám. Kontaktujte nás a zistite, ako vám môžeme pomôcť udržať vaše prostredie čisté a bezpečné.

Cena v € vrátane služieb a použitých prípravkov

Cena Dezinfekcie

(Ceny sú uvedené bez DPH)

Služba

Cena

Dezinfekcia ozónom

0,40 € /m³

Dezinfekcia suchou parou

v závislosti od rozlohy

od 60 €

Dezinfekčný prípravok na báze chlórnanu sodného

0,50 € /100 ml

Dezinfekčný prípravok na báze aktívneho kyslíka a amónnych solí

bez výraznejšej pachovej stopy

2,30 € /100 ml

Dezinfekčný prípravok na báze aldehydov

2,60 € /100 ml

Dezinfekčný prípravok na báze amónnych solí a biguanidov

bez výraznejšej pachovej stopy

4,50 € /100 ml

Dezinfekcia a likvidácia kontaminovaných vecí po zosnulom

v závislosti od druhu hmyzu, rozlohy a zamorenia

od 300 €

Likvidácia vtáčieho trusu

v závislosti rozlohy a znečistenia

od 70 €

Ochranná sieť proti vtákom

10 € /m2

Hroty proti vtákom

6 € /m

Ultrazvukový odpudzovač – plašič vtákov

50 €

O Dezinfekcii

Dezinfekcia predstavuje kľúčový proces, ktorý má za úlohu eliminovať choroboplodné zárodky, nežiaduce mikroorganizmy a pôvodcov infekcií z našeho prostredia. Tento proces je nevyhnutný pre udržanie zdravia a bezpečnosti v rôznych oblastiach – od potravinárstva po zdravotníctvo.

Baktérie, ktoré sa nachádzajú takmer všade okolo nás – vo vzduchu, na zemi, vo vode – môžu za priaznivých podmienok, ako sú vlhkosť, teplo a dostatok živín, rýchlo rásť a množiť sa. Dezinfekcia znižuje ich počet na úroveň, ktorá nepredstavuje bezprostredné nebezpečenstvo pre ľudské zdravie.

Vírusy, ktoré sú omnoho menšie ako baktérie, nie sú schopné samostatného života a pre svoje množenie potrebujú vniknúť do hostiteľskej bunky. Vyskytujú sa vo vzduchu, v tekutinách, v zemi, ale aj v krvi a môžu spôsobovať vážne ochorenia ako chrípka, herpes, žltačka či AIDS.

Plesne, mikroskopické vláknité huby, vyžadujú pre svoj rast predovšetkým vlhkosť. Ich rýchle rozmnožovanie a tvorba spór môže viesť k vzniku plesňových infekcií, alergií a ďalších ochorení, najmä v prostrediach s nedostatočným vetraním, kúrením alebo v dôsledku stavebných chýb.

Dezinfekcia, či už pomocou chemických alebo fyzikálnych prostriedkov, je neoddeliteľnou súčasťou udržiavania čistoty a hygieny v rôznych prostrediach. Je to základný krok k ochrane pred šírením infekcií a zabezpečeniu bezpečného prostredia pre všetkých. Využívanie moderných a efektívnych metód dezinfekcie zaručuje, že riziko prenosu chorôb je minimalizované, čím prispievame k zdraviu a pohode spoločnosti.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 944 298 405

(Bratislava a okolie)

Dovoláte sa najmä medzi 7-18h.
S nami sa zbavíte
všetkých škodcov