DEzinsekcia

Čo je cieľom?

Cieľom je ničenie škodlivého hmyzu alebo článkonožcov. Hmyz je významný hlavne z hygienického hľadiska ako prenášač choroboplodných zárodkov a infekčných ochorení. Taktiež spôsobuje výrazne škody na skladovaných potravinách, materiáloch a iných produktoch.

Naším účelom je ničenie škodlivého, epidemiologického, hospodársky závažného a obťažujúceho hmyzu ako je šváb, rus, blcha, ploštica, mravec, mucha, komár a ďalšie článkonožce. Niektoré typy dezinsekcie je možné vykonávať aj bezpostrekovou technikou za plnej prevádzky.

Jednotlivé akcie na dezinsekciu sú prevedené vždy s najvýhodnejšími dezinsekčnými prostriedkami. Dezinsekcia pomocou prostriedkov sa stanovuje na koncetrácie a intervaly, ktoré sú prispôsobené hlavne biologickým schopnosťou škodcov, aby sa zabránilo prípadnej odolnosti, kedy môže dezisekciovaný hmyz prežívať aj v nepriaznivých podmienkach, poprípade byť odolný na konkrétnu dezinsekciu.

Dezinsekcia zabráni škodlivému hmyz

  • Strata kvality výrobkov
  • Kontamináciu a znečistenie surovín
  • Hygienické škody
  • Hospodárske škody
  • Prenášať závažné infekčné ochorenia

Okrem bežnej dezinsekcie sa špeciálne venujeme aj dezinsekcii ploštíc. Používame veľmi účinné prípravky na likvidáciu tohto hmyzu.

V praxi majú preventívne opatrenia bohužiaľ len čiastočný účinok a ak dôjde k premnoženiu hmyzu nad únosnú mieru, je treba zasiahnuť k represívnym dezinsekčným metódam.Represívnu dezinsekciu prevádzame za použitia prostriedkov fyzikálnej, biologickej a najčastejšie chemickej povahy, ktoré hmyz priamo usmrcujú, narušujú jeho vývoj alebo vyvolávajú jeho choroby.

O Dezinsekcii

V komunálnej oblasti ide prevažne o druhy žijúce v blízkosti človeka, ktoré majú hygienický význam, prenášajú niektoré choroby, a spôsobujú škodu na produktoch, potravinách šatstve a pod.Potreba dezinsekcie je vyvolaná predovšetkým veľkou rozmnožovacou schopnosťou hmyzu.

Pre udržanie populácie hmyzu v “rozumných” medziach je treba v každej generácii znížiť početné stavy asi o 95%, pre úplné vyhubenie ešte viac. Máloktorý prípravok sám zaručí tak vysoký efekt prakticky žiadny nie na trvalo.

Preto je jedným z prvoradých spôsobov boja prevencia. Preventívne opatrenia sú založené na zhoršovaní životných podmienok hmyzu v dôsledku ktorých sa znemožňuje alebo tlmí jeho rozmnožovanie alebo prenikanie z iných miest výskytu do obytných alebo prevádzkových priestorov.

 

Špecialisti v odbore DDD

Svojim klientom ponúkame dlhoročné skúsenosti a úplnú diskrétnosť. V súčasnej dobe firma Deratiz poskytuje servis po celej Slovenskej republike. Zahŕňa to široké spektrum prevádzok od bytových jednotiek, cez hotely, skladové a výrobné haly až po nadnárodné obchodné reťazce.

Rodinné domy

Akékoľvek nehnuteľnosti. Rodinné domy, chaty, byty, nebytové priestory a podobné.

Bytové domy

Bytové domy, paneláky, firmy, kancelárie, sklady, haly a podobné priestory na celom Slovensku.

24/7 NON STOP

Sme k vám dispozícii 24 hodín denné a 7 dní v týždni po celý rok. Neváhajte nás kontaktovať.  

Kdekoľvek na Slovensku

Zameriavame sa viac menej na Západoslovenský kraj. V prípade ponuky možnosť celého Slovenska.

5% Zľava

Pre seniorov od 60 rokov

10% Zľava

Dlhodobá spolupráca

Nízke ceny a Vysoká  Kvalita je samozrejmosťou

Profesionálne riešenie pre Vašu spokojnosť

Garantované nízke ceny na Slovenskom trhu

Obhliadky pre našich zákazníkov zdarma

Dlhoročné skúsenosti v danej oblasti po celom Slovensku

Ponúkané zľavy pre seniorov od 60 rokov

Pri dlhodobej spolupráci výrazne zľavy

Kontaktuje nás

Hurbanovo námestie 9, 811 03 Bratislava